Atrakcje w okolicy Słupska, Ustki i Strzelinka

W naszym pięknym regionie czas można spędzać na wiele sposobów. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie, dla swoich przyjaciół i rodziny.

Podstawą atrakcyjności naszego regionu jest dostęp do pięknych plaż morza bałtyckiego, o których piszemy więcej w tym miejscu. Dzięki naszym informacjom goście agroturystyki mogą poznać nie tylko najbardziej oblegane plaże w takich miejscowościach jak Ustka czy Rowy, ale również mniej znane i dzięki temu spokojniejsze i bardziej urokliwe zakątki.

Osoby preferujące aktywne spędzanie czasu mogą wybrać się na piesze lub rowerowe wycieczki, a dla pragnących jeszcze większych emocji polecamy spływ kajakiem rzeką Słupią, która kończy swój bieg w porcie w Ustce. Dzięki temu możliwe jest zakończenie kajakowej przygody miłym wypoczynkiem na plaży w Ustce.

Dla osób preferujących spokojniejsze spędzanie czasu polecamy wizytę w Zagrodzie Albrechta i odwiedzenie Krainy w Kratę.

A na deser polecamy zwiedzenie urokliwego miasta jakim jest Słupsk, wypicie pysznej herbaty w Spichlerzu Richtera i odwiedzenie największej wystawy obrazów Witkacego znajdującej się w Zamku Książąt Pomorskich.

Więcej na temat atrakcji w Słupsku do przeczytania w tym miejscu