Najpiękniejsze plaże w pobliżu Słupska

Najbardziej popularnym kurortem nadmorskim w naszych okolicach jest zdecydowanie Ustka. Jej główna plaża, tzw. wschodnia jest jedną z najczęściej wybieranych plaż przez turystów w Polsce. Szeroka piaszczysta plaża, piękna promenada wzdłuż brzegu, ogromny wybór gastronomii i innych usług. Do tej plaży nie trzeba nikogo przekonywać i wszystkim ją polecamy.
Nie jest to jednak jedyna urokliwa plaża.

Po drugiej stronie portu, dostępna przez ruchomą kładkę lub nieco dłuższy objazd jest plaża zachodnia Ustki, mniej uczęszczana przez turystów, bardziej popularna wśród lokalnych mieszkańców. Mająca swój urok i bardziej kameralny charakter, zmienia się i rozwija w ostatnich latach. W tym miejscu można przejść się na trzecie molo w Ustce.

Ostatnią plażą polecaną w okolicach Ustki jest plaża w Lędowie, najmniej uczęszczana, a dzięki temu zachowująca najbardziej sielski i naturalny urok. Od lat stanowiła enklawę dla ludzi chcących uniknąć turystycznego tłoku.

W naszych okolicach jest wiele pięknych plaż, nie wszystkie opisujemy w tym miejscu. Zapraszamy do nas! Z przyjemnością pokierujemy i opowiemy o reszcie pięknych zakątków nad polskim morzem.